O nas

Poznaj Arbor Energia

wspieramy transformację energetyczną

Od 15 lat specjalizujemy się w kompleksowym dostarczaniu energii do domów i przedsiębiorstw. Od tego czasu transformacja energetyczna, która dotyczy nas wszystkich, wyraźnie przyspieszyła. Jednocześnie, z roku na rok, wykorzystujemy coraz więcej energii elektrycznej. Nie dziwi ten fakt, ponieważ w codziennym życiu otacza nas coraz więcej urządzeń zasilanych prądem. Klimatyzatory, komputery, samochody czy rozwiązania smart dla domu – wszystkie potrzebują prądu. Do tej pory to paliwa stałe były głównym surowcem wykorzystywanym przy produkcji energii elektrycznej.

 

Dzięki zielonej transformacji wykorzystanie OZE do produkcji prądu nie jest już życzeniem przyszłości, lecz teraźniejszością, a sytuację wspierają zmiany legislacyjne, jak i społeczne. Wszyscy chcemy, aby środowisko, w którym żyjemy, było ekologiczne – bez śladu węglowego, zanieczyszczonego powietrza i smogu.  Jesteśmy dumni, że ARBOR ENERGIA jest częścią tej zielonej transformacji.

Sprawdź naszą historię

2002
2016

ROZPOCZĘCIE PIERWSZYCH PRÓB REALIZACJI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Szymon Górniak uczęszczając na Politechnikę Warszawską, która niewątpliwie pomagała mu w realizacji wczesnych projektów, rozpoczyna pierwsze próby i błędy na ścieżce źródeł energii odnawialnej.

2018

Pierwsze pełnoprawne mikroinstalacje

2019

Wydzielenie ze spółki ARBOR firmy ARBOR ENERGIA

2020

Pierwsze duże kontrakty dla firm lubelskich

2023

Otwarcie nowej siedziby GRUPY ARBOR w Lublinie

2023

WIELE ZREALIZOWANYCH INSTALACJI

Wiele zrealizowanych instalacji o łącznej mocy 33 Megawatów, dodatkowo 700 mikroinstalacji na budynkach jednorodzinnych

standard pracy z Klientem

Doradca ARBOR ENERGIA lub Biuro Obsługi Klienta rozpoczyna współpracę z Klientem bezpośrednim kontaktem, by umówić spotkanie w miejscu planowanej inwestycji. Następnie wykonujemy audyt techniczny budynku i analizujemy dane, które obejmują miesięczne i roczne zużycie prądu oraz wydatki ponoszone na energię elektryczną. Sprawdzamy, czy Klient wykorzystuje prąd do bieżącego funkcjonowania domu lub biura, czy jest on używany również do produkcji – zasilania maszyn lub systemów.

W kolejnym kroku szukamy rozwiązania, które długofalowo spełni potrzeby Klienta. Koncentrujemy się nie tylko na aktualnym zużyciu energii, ale opracowujemy również prognozy określające jej przyszłe zużycie. Na podstawie kompletu danych przedstawiamy indywidualną wycenę.

Po akceptacji wyceny przez Klienta podpisujemy umowę na realizację usługi. Następnie koordynujemy wszelkie wymagane formalności (uzyskanie wymaganych uzgodnień i pozwoleń) i nasza ekipa monterów przystępuje do montażu. Po uruchomieniu instalacji przeprowadzamy dla użytkowników szkolenie z obsługi i zapewniamy usługi serwisowe.

Krok pierwszy

Kontakt

Krok drugi

Audyt energetyczny

Krok trzeci

Umowa i montaż

Krok czwarty

Uruchomienie instalacji

Krok piąty

Opieka

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ? MASZ PYTANIA?

Umów się na darmową konsultację!
Skontaktuj się z nami

Oddział w Toruniu

ul. Poznańska 178,
87-100 Toruń
tel. 500 843 709

Oddział w Lublinie

Aleja Warszawska 171a,
20-824 Lublin
tel: 574 326 113